عرضه کننده بهترین گل های مصنوعی و طبیعی با جدید ترین شیوه گل آرائی

Search

Search
Generic filters

درباره ما

شرکت اينترنشنال فلاور کيش با نام تجاری گل کيش با سابقه ای درخشان و بکارگيری کادر مجرب و فرهيخته در امر واردات و توزيع و فروش جديدترين گل مصنوعي ، درخت و درختچه ، تزينات کريسمس ، بابانوئل و درخت کاج و ساير اقلام مرتبط ، کار خود را در سال 1369 با افتتاح شعبه ای در جزيره زيبای کيش آغاز نمود و با گسترش شعب در ساير مناطق آزاد از جمله قشم و چابهار و همچنين در شهر های بزرگی چون تهران ، اصفهان ، مشهد مقدس و آمل با ايجاد شعب متعددخود و ارائه خدمات گل مصنوعی و طبيعی در زمره ی های کشور با سرلوحه قرار دادن ” نوآوری ، زیبائی و کیفیت شعارما نیست ، هنر و اعتبار ماست. ” در حال خدمت رساني به هموطنان عزيز می باشد .

خدمات قابل ارايه شرکت به هموطنان گرامی

توزيع و فروش جديد ترين گل های مصنوعي ، درخت ، تزئين و گل آرائی سالن های کنفرانس ، جشن ها ، سفره عقد ، ماشين و دسته گل عروس ، منازل ، باغ يا باغچه ها ، لابي و سالن های مجتمع های مسکونی روشهای دسترسی به خدمان و برسی کالاهای در خواستی :
به صورت عادی از طريق تلفن و حضوری در شعب و به صورت اينترنتی از گل کيش با دسترسی به اعطلاعات جزئی کالاها و کانال شبکه مجازی تلگرام و اينستاگرام . واحد بازرگانی شرکت با تکيه بر تزئين کاران خلاق و فروشندگان مجرب خود با ايجاد محيطی پويا و کارا به ارائه خدمات پرداخته و به لطف خدا تا کنون موفق به اجرای پروژه های متعددي در اين حوزه گرديده است .لذا اين شرکت آمادگی خود برای توزيع و فروش کالاها و خدمات و انجام پروژه ها در زمينه های ذکر شده اعلام می نمايد . اميداوريم بتوانيم با همکاری های سازنده در پيشبرد اهداف عاليه کوشا باشيم .

Back to Top
error: محتوا قابل کپی نمیباشد !!
محصول به لیست خرید شما اضافه شد